rumeysa-5xxx

Hatice Rümeysa DEMİR

1997 Silivri doğumluyum.

Anadolu Meslek Lisesi ve Biruni Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum.

Çocuk Gelişimi Uzmanlığına yönelik bir çok eğitim sertifikalarımda bulunmaktadır.

Hedefim çocuklarımızın bedensel, zihinsel, duygusal, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkı sağlamak, iyi alışkanlıklar edinmesini sağlamak.

Amacım yarınlara kendini en iyi şekilde ifade eden başarılı bireyler yetiştirmektir.

Sevgi ile öğretilenin kalıcı olduğuna inanıyorum. Çocuklarımızın mutluluk kaynağı olduğunu düşünüyorum.

 

  • 03.2020 tarihinde Halk Eğitim Merkezi adlı kurumdan belge türü Kurs Bitirme Sertifikası olan Türk İşaret Dili eğitimi aldım.
  • 04.2017 tarihinde EDUCON adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan Okul Öncesi Yaratıcı Ve Temel Kavramlar ve Çocuklara Uygulanacak Yaratıcı Yazarlık Uygulamaları / Çocukta Dikkat Dağınıklığını Önleme ve Çocuklarda Konsantrasyon ve Hafıza Problemleri / Okul Öncesi Eğitimde Alternatif Yaklaşımlar ve Scamper-İlk Yıllar Programı (PYP), Mandala ve High Scope Yaklaşımı eğitimi aldım.
  • 04.2015 tarihinde Plato Meslek Yüksekokulu adlı kurumdan belge türü Eğitim Sertifikası olan Yükseköğretimin Önemi Ve Doğru Meslek Seçimi eğitimi aldım.
  • 18.2021 tarihinde Öğrenme Güçlüğünde Okuma Becerilerin Desteklenmesi / Sınıf içi Davranış Değiştirme / Engelli Çocuklarda Dil Eğitimi – Özel Eğitimde Kaynaştırma eğitimi aldım.
  • 19.2021 tarihinde Özel Eğitimde Cinsel Eğitim / Özel Gereksinimli Çocuklarda Yazma Becerilerin Geliştirilmesi / Üstün Yetenekli Çocukların Egitimi / Down Sendromu ve Otizm eğitimi aldım.