fbpx

Duygu Hasanbeşe

1990 İstanbul doğumluyum. Haliç Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Lisans Mezunuyum. Hemşirelik yaptığım süreçlerde yenidoğan yoğunbakım, göz ameliyathane sorumluluğu , Başhemşirelik yaptım.Sağlık Bakanlığı onaylı İş Sağlığı Ve Güvenliği Hemşireliği Sertifikasına sahibim. Alfa Anaokulu kurucularımdan biriyim. Çocuğun öğrenme ile ilgili tüm ihtiyaçlarını okulda karşılaması eğitim modelimizin temelidir. Her çocuk özeldir; yetenekleri, ilgileri ve öğrenme süreci değerlidir. Öğrenciler araştırmaya ve keşfetmeye cesaretlendirilmelidir.

Mustafa Can

1967 Sinop doğumluyum. Selçuk Üniversitesi mezunu olup,30 yıllık öğretmenlik ve çeşitli kademelerde yöneticilik yaptım. A sınfı İş Güvenliği Uzmanıyım. Eğitimci olarak yaşadığımız temel sorunların 0-6 yaş döneminde ülkemiz olarak yeterince önem verilmediğini tespit ettiğimden dolayı Alfa Anaokulun Kurucu Müdür olarak görev yapmaya başladım. Biz inanıyoruz ki, her çocuğun iyi yaptığı birşey mutlaka vardır. öenmli olan eğtiimde öğrencinin iyi yaptığı şeyleri tespit ederek gelişimlerini tamamlamaktır.

Melike Öğretmen

1994 yılında Osmaniye'de doğdum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunuyum. Evliyim 1 kız çocuk annesiyim. Çocuğumla ve çocuklarla vakit geçirmeyi seviyorum. Kağıt ve makas en büyük ilgi alanım bu nedenle çizmeyi ve yeni şeyler üretmeyi seviyorum. Eğitim hayatıma farklı bir bakış açısı kazandırdı. Okul öncesi çocuklarla vakit geçirmek benim için daha eğlenceli ve huzur verici bir hal almamı sağladı. Eğitim olmadan şuanki konumuma asla gelemezdim bu yüzden öğrencilerime eğtiim vermeyeve onlara birleyler aktarmaya hayatım boyunca devam edeceğim.

Dilek Öğretmen

Atatürk Üniv. Eskişehir Çocuk Gelişimi Bölümü Mezunuyum. Okul öncesi dönem yaşamın temelidir. Bu dönemde öğrenme hızı çok yüksektir. Çocukların beden,zihin ve duygu gelişimini ve iyi alışkanlıklar kazanmasını sağlamaktır.Oyun çocuklar için en uygun öğrenme yöntemidir. Okulumuzun amacı; nitelikli,kaliteli,yaratıcılığı ve yaparak yaşayarak öğrenmeyi destekleyen bu anlamda öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmeyi amaçlayan bir kurumdur.

Sena Öğretmen

Haziran 1997 istanbul doğumlu Sakarya lıyım. Çocuk gelişim ve eğitimi uzmanıyım Mesleğini ve çocukları çok seven, mesleği ile ilgili gelecekte idealleri olan her zaman bir hedef belirleyip ona ulaşmaya çalışan bririyim. Mesleğim ile ilgili yeniliklere açık olup farklı eğitim metotlarını araştırmayı seven biriyim. Okul öncesi 3 yaş grubuna 4 yıllık tecrübeye sahip olup çocuklarda (deneme-yanılma yöntemini) kendilerinin yaparak yaşayarak öğrenmelerini esas alarak eğitim vermekteyim. Çocukların oyunla öğrenmelerinin daha kalıcı olduğuna inanıyorum. Onlar için en uygun öğrenme şeklini sağlayarak eğitim ortamı hazırlamaktayım Maria montessori eğitim felsefelerini kendime örnek alarak eğitim programı hazırlamaktayım.

Mehtap Öğretmen

İstanbul üniv. Çocuk gelişimi mezunuyum. 5 senelik tecrübeyle kendimi eğitime adamış bir öğretmenim. 1 yıl çocuk psikolojisi eğitimi aldım. Oyun öğrencilerimizle iletişim kurduğumuz bir dildir. Ve dünya üzerindeki istisnasız bütün çocuklar bu dili bilirler. Okul öncesin hazırlık grubumuzda çocuklarımızı geleceğe hazırlarken oyunla eğlenerek öğrenmeyi ve öğretmeyi hedefleyen, öğrencilerimin başarılı, özgüvenli bireyler olabilmesi için onlara rehber olan bir öğretmenim.

Rabia Öğretmen

Arel üniversitesi Çocuk Gelişim Bölümü mezunuyum.okul öncesi dönem insan yaşamının gelişim hızı en yüksek olduğu dönemlerinden biridir. Okul öncesi eğitim çocuğa beden, zihin ve duygusal gelişimini kazandırmada önemli bir rolü vardır. okul öncesi eğitime oyun çocuklar için en iyi öğrenme aracıdır. Okulumuzun amacı geleceğe güleryüzlü özgüvenli, nitelikli, kaliteli,yaşayarak ve yaparak öğrenmeyi destekleyen çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur.

Filiz Öğretmen

10 şubat 1987 tarihli doğumluyum. 12 yıldır Devlet ve özel okullarda Çocuk Gelişimi Uzmanı olarak görev yapmaktayım.Son 3 yılını Gümüş Çocuklar (Alfa Anaokulu) bünyesinde çalıştım.Bu süre zarfında Çocuk Gelişim dalında birçok sertifika ve seminerlere katıldım. Çocukların sosyal,fiziksel,duygusal gelişimiyle brilikte bir bütün olarak yetiştirilmesien büyük amaçlarımdandır. Almış olduğum eğitimler ve mesleki tecrübelerimiöğrencilerime yansıtmak ve birlikte öğrenme yolculuğunu paylaşmak hedeflerim arasındadır.

ALFA ANAOKULU

KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

7/24

Bize Ulaşabilirsiniz.

info@alfaanaokulu.com

Yeni Mahalle Mahallesi, Engin Sokak,

No: 21, Küçükçekmece, İstanbul

TELEFON

0212 624 00 65

0212 624 00 67

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

@ozelalfaanaokulu

@alfaanaokulu